!

Fyll i det här fältet.

Hämtar...

MENY

SÖK

Lokala aktiviteter


 

 

Runt om i landet har vi aktivitetombud, det innebär att för dig som medlem anordnas aktiviteter som du och din/dina hund/hundar kan vara med på. Ta kontakt med ombudet i ditt distrikt för att få information om vad och när aktiviteter anordnas. Alla distrikt har även egna facebooksidor.

Vill du bli aktivitetsombud?

Kontakta oss i aktivitetskommittén på mailadress aktivitet@lagottoklubben.se för mer information. 

Aktivitetsombud

Blekinge Vakant

Borås

Vakant
Falkenberg

Eva Bengtsson
Telefon: 070-371 10 97 
E-post: eva.viktoria.b@gmail.com

Anette Svensson
Telefon: 073-036 42 29
E-post: anette111falkenberg@gmail.com

Facebook

Gästrikland

Gen Björsell
E-post: gen@bjorsell.se

Facebook

Göteborg

Frida Wikström
Mobil: 0702-351565
E-Post: frida.k.wikstrom@gmail.com

Facebook

Hälsingland
Susanne Ljungqvist

Mobil: 070-674 34 57
E-post: susanne.skeppar@gmail.com

Facebook

Kungsbacka

Anna Hillberg
Telefon: 0300-107 02
Mobil: 0735-26 78 15
E-post: anna.hillberg@tele2.se

Lotta Krook
Telefon:0300-749 38 
Mobil: 0708-94 85 58
E-post: lotta.krook@telia.com 

Facebook

Norrbotten

Monica Hedquist 
Telefon: 070-605 48 92
E-post: monica@pelinas.se

Lena Ekman
E-post: lena.ch.ekman@gmail.com

Facebook

Skaraborg

Carin Hultgren
Telefon: 0510-123 40
Mobil: 076-307 09 74
E-post: carinhultgren@gmail.com
Skåne

Annika Corneliusson
Telefon: 040-443537
Mobil: 0739-728372, 
E-post: hundcenter@telia.com

Facebook

Småland

Katarina Stockheden
Telefon: 036-37 74 43
Mobil: 076-762 48 82
E-post: kattis.stockis@gmail.com

Stockholm

Veronica Larsson (Åkersberga)
E-post: veronicalarsson651@gmail.com

Clara Ahre
Telefon: 0733-440901
E-post: clara.ahre@ahre.se

Jane Skarp
Telefon: 072-93211159
E-post: janeskarp@gmail.com
Facebook

Södermanland

Brittmarie Lind Wikblom
Telefon: 070-5512738

E-post: bryngan@live.se

 

Trestad

Cecilia Johansson
Telefon: 070-526 25 90
E-post: cicci67j@gmail.com

Marice Karlsson
Telefon: 073-9853632
E-post: morris65.mk@gmail.com
Facebook

Umeå

My Larsson
E-post: mylarssons@hotmail.com

Uppsala

Anna Sjöstedt

E-post: pugilistens@live.se

Facebook

Västerbotten

Malin Landström
Telefon: 0730-910882
E-post: malinlandstrom@hotmail.com

Facebook

Västernorrland

Vakant

Västmanland

Eva Lundquist
Telefon: 070-7768222
E-post: eva@presentotyg.se

Lenah Blom
Telefon: 073-9990248
E-post: lenah.blom@ownit.nu

Facebook

Örebro

Ann-Sofie Wreeby
Telefon: 070-356 57 39
E-post: annsofie.wreeby@gmail.com

Östergötland

Carol Örnborg
Telefon: 011-172927
Mobi: 070-247 02 29
E-post: carol.ornborg@gmail.com

Christin Kaliff
Telefon
: 073-810 28 81
E-post: christinkaliff@yahoo.se

Facebook

 

 

Uppdaterad 2018-07-03 av Jonas Bygdén

http://www.brattpets.se